Goltsman Ballet Studio: TUNNIPLAAN 2016/2017

Goltsman Ballet Studio: TUNNIPLAAN 2016/2017

Goltsman Ballet Studio

TREENINGUTE KIRJELDUSED:

Balleti alused:
Balleti põhimõteid tutvustav tantsutreening, mis toetub struktureeritud, esteetiliselt nauditaval ja füüsilist väljakutset pakutaval liikumisel. Tund algab soojendusega kas põrandal või püsti tugipuu ääres, millele järgnevad harjutused saali keskel, kombinatsioonid, venitusharjutused ja hüpped. Treening arendab koordinatsiooni, musikaalsust ja rütmitunnet, mõjutab positiivselt kehamälu arengut, parendab kehahoiaku ja annab positiivseid emotsioone.

Akrobaatika:
Akrobaatika tunnis õppivad lapsed üksteisega arvestama, oma keha sirutama, liikumisi koordineerima. Treenime selja- ja kõhulihaseid, teeme venitusharjutusi, õppime hüpitsaga hüppama, harjutame tirelit, silda, hundiratast ja kätelseisu.

Vaba tants + repertuaar:
Vaba tantsu treeningtunnid on suunatud lapse liikumisrõõmu avastamisele. Peamiseks ülesandeks on võimaldada lapsel hakkata tundma õppima oma keha, selle liikumisvõimalusi ning arendada selle füüsilist võimekust. Vaba tantsu tund arendab laste kehatunnetust, koordinatsiooni, rütmitunnet, musikaalsust. Õppiprotsessis sooritame treeningharjutusi (venitused, pöörded, hüpped jms), õppime lihtsaid tantse ja improviseerime. Me anname lastele võimaluse saada oma kehaga sõbraks ning väljendada ennast selle kaudu. Tunni lõpus tegeleme koreograafiliste kompositsioonide õppimisega.

Poiste grupp:
Antud grupp on loodud spetsiaalselt poistele vanuses 9-12, kellele meeldib tantsida. Grupi põhitegevuseks on üldfüüsiline tantsutreening, mis arendab õpilaste koordinatsiooni, füüsilist vastupidavust ja lihasjõudu, painduvust, muusikalist kuulamist ja rütmitunnetust. Poistel on võimalik osaleda kõikides stuudio treeningutes: poste grupp, akrobaatika, balleti alused, vaba tants + repertuaar.

Jazz-modern:
Jazz, modern- ja klassikalise tantsu harjutustest koosnev treeningtund algab voolavast ja rahulikust soojendusest, millele järgnevad aktiivsed harjutused ja tantsulised kombinatsioonid. Treeningu osaks on ka venitus- ja jõuharjutused. Antud kursus sobib neile, kes soovivad ennast hästi tunda, vallata oma keha ning on eksperimentideks valmis.

goltsman ballet

Proovitund: TASUTA

Kuutasu (kuni 4 tundi kuus): 35,- eurot

Kuutasu (kuni 8 tundi kuus): 55,- eurot

Kuutasu (kuni 12 tundi kuus): 65,- eurot

Info ja registreerimine goltsmanballet@gmail.com, tel 506 2345
Facebook: Goltsman Ballet Studio

Kohtumiseni trennis!