Siddhartha

Siddhartha meditatiivne heli- ja tantsuetendus Herman Hesse samanimelise teose ainetel

Siddhartha - see on elava heliga täidetud õhtu, kus teie ees on kaks muusikut ja kaks tantsijat
Teil on võimalik lihtsalt olla meiega samas ruumis...
kuulata...vaadata...nautida...magada...mediteerida...

“…midagi hingele, midagi ilusat, lausa sõnas otsese mõttes imet pakkuv ja (VÄGA) mõjuv...” Danzumees sõltumatu teatrikriitik, 2019

„Siddhartha“ on minimalistlik, meditatiivne, mitmekihiline, rahuliku rütmiga täidetud õhtu, mille idee toetub Herman Hesse samanimelisele romaanile. Katsetamise, otsingu, valikute tegemise ja kannatliku ootuse kaudu leiab rändaja oma sisemise rahu, vastuse oma põhiküsimusele. Ühe olendi mitmekülgsus sulab maailmanähtuste erinevuste ühtsusega. Pimeduses kompamine vaheldub teadmisega, välimine peegeldub sisemises, vaikus kõlab, liikumatuses peitub ülim dünaamika. Seest leiad selle, mida otsisid väljas.

„Siddhartha“ on voolava rütmiga täidetud ruum, kus toimuvad rändaja otsingud: me otsime ennast, me otsime armastust, me otsime miskit, millel polegi nime.

Meditatiivse heli- ja tantsuõhtu annab võimaluse aeglustada oma elurütmi, vabastada pingest ning jälgides kaleidoskoplike muudatusi minna reisile omanäolise maailma, mis on täidetud heli ja liikumisega.

Näituse käigus klassikalise muusika saatel elustuvad Gustav Klimti, Claude Monet ning Vincent van Goghi kujundid mitte ainult ekraanidel, vaid ka ruumis. Muusika ja liikumine, maalikunst ja video: suland, kooskõla, harmoonia. Ekraanil liikuvad kujundid, ruumis liikuvad kehad, muusikat kõlab õhus. Maalikunsti ja liikumise suland, mis ümbritseb vaatjaid ning viib neid endaga kaasa värvilisse ja maagilisse maailma.
Etenduse kestus 45 min

Siddhartha

„Siddhartha“ is a meditative, multilevel dance performance filled with peaceful rhythm and repetitive visuals. The performance is based on Herman Hesse novel, which main character goes through trials and choices, waiting and solitude, darkness and light-finding the answer to his main question. Versatility of one is fusing into unity of differences, asceticism and sufferance are replaced with passion and shine, silence sounds, motionlessness turns into dynamics. From the inside he finds what he was looking from the outside.

Osta pilet meie etendusele www.ticketbest.eu