Alice Imedemaal

Lewis Carrolli „Alice Imedemaal“ on värvikas fantaasiamaailm, kus põimuvad reaalsus ja müstika, sõnamäng ja unenäoline maailm, kummalised tegevused ja tegelased.

Imeline Valge Küülik, kellel seljas vest ja peas kaabu, näeb ühel suvisel päeval õitsva puu all ühte tüdrukut, kes raamatut lugedes jääb vaikselt magama......
Valge Küülik räägib omaette....
Valge Küülik kiirustab.... ta ei tohi hiljaks jääda....
Väike tüdruk ärkab sellest, et kuuleb Valge Küüliku häält ja kiirustab talle järele.....
Valget Küülikut jälgides, satub tüdruk, kelle nimi on Alice, imelisse maailma, kus olendid on nagu elus, aga ei ole ka, kus sõnad lähevad omavahel sassi ning kus ei saa mõni hetk aru, kas sa oled suur või väike, liigud paremale või vasakule, kas aeg liigub või saad sa ise aega liigutada... Ja üks ei saa enam aru, kas ta üldse saab millestki aru....
Etenduse kestus 60 min

Alice In Wonderland

Goltsman Ballet presents: fantasy ballet “Alice in Wonderland”

 

Lewis Carroll’s Alice in Wonderland is a colourful world of fantasy, where reality and mysticism meet. There are strange creatures and strange things happen. Each audience member is free to interpret the things happening on the stage the way they like; there are no borders and no limits: just let your fantasy fly!

 

At the same time, different stops, poses and fixations in dance help it to visualize the movement, to capture the space, to merge into the image. The movement is influenced by visuals more than music, it is first connected to the both topics of the paintings as well as to the visual itself.

Osta pilet meie etendusele www.ticketbest.eu