CHAGALL: eraldikoos

Goltsman Ballett kutsub vaatajaid Marc Chagalli maailma
Goltsman Balleti tantsulavastuses "Chagall: eraldikoos" on vaatajal võimalus sukelduda kuulsa maalikunstniku Marc Chagalli (1887-1985) maailma, mille tõlgib tantsukeelde koreograaf Maria Goltsman: “Lavastuse loomisel inspireerib mind Marc Chagalli võime keerata maailma pea peale, siin ei ole reegleid, juhtuda võib kõike ning teekonna käik on ette teadmata. Absurdsus ja naiivsus ühelt poolt ning sürrealism ja müstika teiselt.

Levitatsioon on Marc Chagalli loomingu peamiseks võtmeks, armastus Bella vastu - peamiseks impulsiks. Oma lavastuses ühendan neid kahte videokunsti, muusika ja liikumise abil. Elu kui jalustukäik õhus. Iga vaataja on vaba lennata korraks sellest maailmast ära koos meie tegelastega”.

Lavastuses põimuvad omavahel kokku Markus Robami ja Simon Goltsmani autorimuusika, Külli Mariste videokujundus, Nukufilmi Lastestuudio õpilaste poolt loodud animatsioon, moekunstniku Triinu Pungitsi kostüümid ja Maria Goltsmani koreograafia, mis on kõik Marc Chagalli loomingust inspireeritud. Laval peategelasi kehastavad Silver Soorsk, Polina Žukova-Lazartšuk, Sonja Liis Kaara ja Maria Goltsman.

CHAGALL: eraldikooos

The Goltsman Ballet invites you to the world of Marc Chagall. In the Goltsman Ballet dance performance Chagall: (not) together, the audience …

Osta pilet meie etendusele www.ticketbest.eu