Goltsman Ballet Studio Tantsutrennid suurtele ja väikestele!

TUNNNIPLAAN

VEEBRUAR – JUUNI 2019
Teisipäev
18.00-19.00 balleti alused, lapsed 6-7

Kolmapäev
kl 16.00-17.30 akrobaatika, lapsed 7-11 a.
kl 17.30-19.00 ballett täiskasvanutele

Neljapäev
kl 16.00-18.00 balleti ja varvastehnika alused, repertuaar, lapsed 7-11 a.
kl 18.00-19.00 balleti alused, lapsed 3-5 a.
kl 19.00-20.00 varvastehnika alused, noored ja täiskasvanud

Laupäev
kl 10.30-11.30 vaba tants ja repertuaar, lapsed 3-5a.
kl 10.30-11.30 vaba tants ja repertuaar, lapsed 6-7 a.
kl 11.30-13.00 kaasaegne tants ja repertuaar, lapsed 7-11 a.

Akrobaatika
Akrobaatika tunnis õppivad lapsed üksteisega arvestama, oma keha sirutama, liikumisi koordineerima. Treenime selja- ja kõhulihaseid, teeme venitusharjutusi, õppime hüpitsaga hüppama, harjutame tirelit, silda, hundiratast ja kätelseisu.

Balleti alused
Balleti põhimõteid tutvustav tantsutreening, mis toetub struktureeritud, esteetiliselt nauditaval ja füüsilist väljakutset pakutaval liikumisel. Tund algab soojendusega kas põrandal või püsti tugipuu juures, millele järgnevad harjutused saali keskel, kombinatsioonid, venitusharjutused ja hüpped. Treening arendab koordinatsiooni, musikaalsust ja rütmitunnet, mõjutab positiivselt lihasmälu arengut, parendab kehahoiaku ja annab positiivseid emotsioone.

Vaba tants + repertuaar
Vaba tantsu treeningtunnid on suunatud lapse liikumisrõõmu avastamisele. Vaba tantsu tund arendab õpilaste fantaasiat, annab neile võimaluse saada oma kehaga sõbraks ning väljendada ennast selle kaudu. Repertuaari tunnis omandavad lapsed koreograafiat ning õppivad seda julgelt ja väljendusrikalt publiku ees esitama. Õppeprotsessi üks tähtsamaid osasid on improvistatioon.

Varvastehnika alused
Treeningud on mõeldud kõigile, kellel on huvi balleti ja varvastehnika vastu. Tantsimine varvastel arendab lihaste tugevust, väljapoolsust, tasakaalu ning jalalaba väljendusrikkust. Kursus eeldab, et osalejal on vastav tehniline ettevalmistus (on balletiga eelnevalt tegelenud, teadlik balleti põhisammudest ja põhimõtetest). Osalejal palume kaasa võta ettevalmistatud varvaskingad. Treening koosneb soojendusest, harjutustest tugipuu juures ning keskel. Treeningu lõpus tegeleme väikeste koreograafiliste variatsioonide õppimisega.

Hinnad:
Proovitund: tasuta

Kuutasu (1 kuni 4 treeningtundi kuus): 45,- eurot Kuutasu ( 5 kuni 8 treeningtundi kuus): 65,- eurot Kuutasu (9 kuni 12 treeningtundi kuus): 75,- eurot Kuutasu (13 kuni 16 treeningtundi kuus): 90,- eurot

Kuutasu saab tasuda e-posti teel väljastatud arve alusel pangaülekandega. Arve tasumisel palume makse selgituses märkida arve number ja õpilase nimi. Kuutasu ei ole fikseeritud, vaid sõltub treeningtundide arvust kuus.

Tasustatud summa ei tagastata, välja arvatud haiguse puhul alates 14 päevast arstitõendi esitamisel.

Treeningtundides osalemisest loobumise korral tuleb sellest stuudio administratisooni teavitada vähemalt kuu aega ette saates vastav e-kiri aadressile goltsmanstudio@gmail.com

Õppemaksule ei rakendu tulumaksutagastus.

Goltsman Ballet Studio treeningtunnid toimuvad Tallinnas aadressil Hobujaama 12. Info ja registreerimine goltsmanstudio@gmail.com, tel 506 2345

Kohtumiseni trennis!!! Goltsman Ballet Studio www.goltsmanballet.ee