Tantsutreeningud emadele Goltsman Balletiga

Kas oled ema, kes ootab oma last trennist tagasi?
Istud koridoris ja teed aega parajaks?
Tule samal ajal meile trenni!!!
Goltsman Ballett korraldab tantsukursuse just emadele!!!

Kus?
Hobujaama 12, Tallinn, II korrus

Mis toimub?
Tantsutreeningud just emadele
Treening algab soojendusega, mille eesmärk on lihtsate liigutustega tõsta pulss ja valmistada kogu keha treeninguks ette. Treening jätkub tantsulise osaga, kus õpitakse ja tantsitakse lihtsamaid ladina-ameerika tantsudel põhinevaid kombinatsioone. Liikuvale osale järgneb lihastreening, kus kasutades põhiliselt ainult oma keharaskust sooritatakse funktsionaalseid harjutusi keha trimmimiseks. Treening lõppeb mõnusa venituse-lõdvestusega. Tund sobib kõigile, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud.

Kellega?
Kursuse juhendajateks on Goltsman Balleti artistid Vlada Shotter ja Kärt Kurvits

Vlada Shotter
Vlada on alustanud tantsimist koolieelikuna koreograafiastuudios, kooli kõrvalt tegeles kõigepealt seltskonna- ja võistlustantsuga tantsuklubis Stiil, hiljem moderntantsuga Hetero tantsustuudios. Proovitud said ka rahvatants ja tantsuline aeroobika, zumba ja salsa. On läbinud ETLEA (Eesti Tantsuspordi Liidu Elukutselist Alaliit) ja IAI treeneri EKR tase 3 koolitust. Tantsuõpetamist alustas tantsustuudios Impulse lasterühmadest ja Latino-mix treeningutest. Aastast 2015 on koolitatud Iisraeli tantsu Rikudei Am õpetaja ning on sellest ajast juhendanud tantsuringe Tallinna Juudi koolis, lasteaias Aviv ja Juudi kogukonnas. Goltman Balletiga on Vlada liitunud alates aastast 2016, ning töötab nii õpetaja, kui esinejana.

Kärt Kurvits
Oma tantsupisiku sai Kärt esimeses klassis kui oli 7-aastane ning see pisik on seni olnud üsna mitmekülgne. Nende aastate sisse on jäänud 9a iluvõimlemist, 13a rahvatantsu ja 4a EDO (Estonian Dance Organisation) liikmeks olemist tantsustuudios RN Stuudio, kus stiilideks olid hiphop, disco dance ja show tants. Sai osaletud mitmetel rahvusvahelistel võistlustel kus Kärt saavutasin ka mitmeid medalikohti Eesti siseselt. Nüüdseks on Kärt jõudnud Tallinna Ülikooli koreograafia erialale, kus omandab bakalaureuse kraadi kaasaegse tantsu suunal. Et endale väljakutseid esitada on Kärt arendanud end mitmetes töötubades ning osalenud Goltsman Ballett lavastustes “Maal, mis tantsib” multimeedia kunstinäitusel Monet2Klimt ning “Casanova: põlev jää”.

Tantsijana peab Kärt oluliseks pidevat enda ületamist, sest pole suuremat ja tugevamat vastast/konkurenti kui sina ise 😉 Treenerina hoiab Kärt saalis positiivsust, julgust ja tahtejõudu ning kindlasti pole puudu hea muusika.

HINNAD
Proovitund: tasuta
Kuutasu (kuni 4 tundi kuus): 45,- eurot
Kuutasu (kuni 8 tundi kuus): 65,- eurot
Kuutasu (kuni 12 tundi kuus): 75,- eurot

Kuutasu saab tasuda e-posti teel väljastatud arve alusel pangaülekandega. Arve tasumisel palume makse selgituses märkida arve number ja õpilase nimi. Kuutasu ei ole fikseeritud, vaid sõltub treeningtundide arvust kuus.

Tasustatud summa ei tagastata, välja arvatud haiguse puhul alates 14 päevast arstitõendi esitamisel.

Treeningtundides osalemisest loobumise korral tuleb sellest stuudio administratisooni teavitada vähemalt kuu aega ette saates vastav e-kiri aadressile goltsmanstudio@gmail.com
Õppemaksule ei rakendu tulumaksutagastus.

Osalemiseks palume eelnevalt registreeruda ennast e-posti aadressile goltsmanstudio@gmail.com.

Info: goltsmanstudio@gmail.com, tel + 372 5062345, www.goltsmanballet.ee